دکتر مهدی نوید ادهم، با حکم دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، به عنوان سرپرست دبیرکلی هیات موسس منصوب شد. به گزارش روابط عمومی‌هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی‌روز یکشنبه ۱۲ مردادماه در مراسمی‌با حضور تعدادی از مدیران و کارکنان دفتر هیات موسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامی‌که در محل دبیرخانه این هیئت برگزار شد، ضمن تشکر و تقدیر از فعالیت‌ها و اقدامات ارزشمند و موثر مهندس موید در دوران مسئولیت، گفت: مهندس موید از نیروهای متعهد، متخصص و انقلابی هستند که فعالیت‌ها و اقدامات موثر و ماندگاری را انجام داده اند و باید این تجربیات مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: دکتر نوید ادهم سال‌‌‌های طولانی در زمینه‌‌‌های مختلف علمی‌و پژوهشی منشاء خدمات و اثرات ماندگار و ارزشمندی بودند و فرصت حضور ایشان در مسئولیت جدید می‌تواند در کنار سایر بخش‌ها در جهت توسعه فعالیت‌ها به ویژه در زمینه‌‌‌های کمی‌موثر و مفید واقع گردد.

دکتر ولایتی با اشاره به برخی از ویژگی‌‌‌های دانشگاه آزاد، این مجموعه را منحصر به فرد دانست افزود: وجود اشخاصی مانند مهندس موید و دکتر نوید ادهم در جاهایی که نیازمند ریل گزاری و برنامه ریزی دقیق است با توجه به تجربیاتی که دارند بسیار موثر خواهد بود و امیدوارم در حوزه‌‌‌های مختلف با ایجاد هماهنگی و همدلی در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها گام‌‌‌های موثری برداشته شود.

در این مراسم، مهندس موید نیز به عنوان مشاور عالی دبیر کل هیئت موسس منصوب شد و حکم خود را از جناب آقای دکتر نوید ادهم دریافت کرد‌.

انتهای پیام/

رویداد هیات موسس و امنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *