دکتر مهدی نوید ادهم، با حکم دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، به عنوان سرپرست دبیرکلی هیات موسس منصوب شد. به گزارش روابط عمومی هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی روز یکشنبه ۱۲ مردادماه در مراسمی با حضور تعدادی از مدیران و کارکنان دفتر هیات موسس و امناء دانشگاه آزاد اسلامی که در محل دبیرخانه این هیئت برگزار شد، ضمن تشکر و تقدیر از فعالیت ها و اقدامات ارزشمند و موثر مهندس موید در دوران مسئولیت، گفت: مهندس موید از نیروهای متعهد، متخصص و انقلابی هستند که فعالیت ها و اقدامات موثر و ماندگاری را انجام داده اند و باید این تجربیات مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: دکتر نوید ادهم سال های طولانی در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی منشاء خدمات و اثرات ماندگار و ارزشمندی بودند و فرصت حضور ایشان در مسئولیت جدید می تواند در کنار سایر بخش ها در جهت توسعه فعالیت ها به ویژه در زمینه های کمی موثر و مفید واقع گردد.

دکتر ولایتی با اشاره به برخی از ویژگی های دانشگاه آزاد، این مجموعه را منحصر به فرد دانست افزود: وجود اشخاصی مانند مهندس موید و دکتر نوید ادهم در جاهایی که نیازمند ریل گزاری و برنامه ریزی دقیق است با توجه به تجربیاتی که دارند بسیار موثر خواهد بود و امیدوارم در حوزه های مختلف با ایجاد هماهنگی و همدلی در پیشبرد اهداف و برنامه ها گام های موثری برداشته شود.

در این مراسم، مهندس موید نیز به عنوان مشاور عالی دبیر کل هیئت موسس منصوب شد و حکم خود را از جناب آقای دکتر نوید ادهم دریافت کرد‌.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.