تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به امضای دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و امیر دریادار دکتر حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش رسید.

 

 

مراسم امضای این تفاهم‌نامه عصر امروز با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی دریایی راهبری ارتش در ستاد نداجا برگزار شد.

این تفاهم نامه با هدف استفاده بهینه از ظرفیت ها و امکانات علمی و توسعه همکاری های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری و به منظور برطرف کردن نیازها، پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت‌های مکمل و مشترک و آینده سازی علمی و تحقیقاتی منعقد شد.

براساس این تفاهم‌نامه، طرفین متعهد می شوند در راستای تبیین تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب، پیرامون اهمیت دریا و دریانوردی، لزوم حضور در آبهای آزاد و توسعه سواحل مکران و گسترش و ارتقای فرهنگ دریایی، بهره‌گیری از توانمندی‌های بخش‌های علمی و پژوهشی و کارگاهی دانشگاه، برگزاری اردوهای جهادی در سواحل مکران، تحقیق و پژوهش درخصوص طرح‌های تحقیقاتی در حوزه‌های صنعتی و غیرصنعتی، همکاری در زمینه پروژه‌های بهداشتی و پزشکی بین دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز دریایی نداجا و تربیت و آموزش نیروی متخصص مورد نیاز طرفین اقدام کنند.

در نشست امضای این تفاهم‌نامه، مهندس احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سعید آزادیان معاون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهارتی و کاربنیان سما، دکتر علی‌اکبری رئیس دبیرخانه پایش آزاد و دکتر احسان شیرنگی سرپرست اداره کل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه‌گذاری دانش بنیان حضور داشتند.

کد خبر: 128208

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.