معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه یک شبکه بزرگ اجتماعی و فرهنگی است گفت: آماده ایم توانمندی ها را به هم متصل کنیم. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد حیدری سخنگو و معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در نشست هم‌اندیشی نمایندگان شورای عالی استان‌ها که عصر امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها برگزار شد، به ارائه اطلاعات آماری از دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از 400 واحد دانشگاهی در سراسر کشور، بیش از یک میلیون دانشجو، 25 هزار عضو هیأت علمی تمام‌وقت، 45 هزار عضو هیأت علمی نیمه وقت، 300 هزار دانشجوی تحصیلات تکمیلی و 20 میلیون مترمربع فضای آموزشی از ظرفیت عظیمی برخوردار است.

مهندس حیدری خاطرنشان کرد: از زمان حضور دکتر طهرانچی در دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد این دانشگاه در بخش های علم، پژوهش و فناوری با رویکرد استفاده از ظرفیت‌ها به سمت تبدیل شدن به دانشگاه حل مسئله حرکت کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یک شبکه بزرگ اجتماعی و فرهنگی است، تصریح کرد: در این دانشگاه، سامانه هایی برای ارتقای کیفیت و ارائه خدمات طراحی شده که مورد استقبال قرار گرفته است.

مهندس حیدری در ادامه تصریح کرد: شورای عالی استان ها با حضور چهره های فرهیخته که از سوی مردم انتخاب شده اند، دارای ظرفیت عظیمی است. نمایندگان شورای عالی استان ها مشکلات مردم و ظرفیت استان‌ها را می شناسند و دانشگاه آزاد اسلامی نیز به عنوان یک دانشگاه حل مسئله تلاش می کند تا با انعقاد تفاهم‌نامه با شورای عالی استان ها، توانمندی ها را به هم متصل کند تا مردم و جامعه از آثار این تفاهم نامه بهره‌مند شوند.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه به منظور اجرایی شدن این تفاهم نامه، یک سامانه اجرایی در نظر گرفته شده است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تمام توان خود را برای اجرای این تفاهم نامه به کار خواهد گرفت و آمادگی دارد هر موضوعی که لازم است در حکمرانی اسلامی و مدیریت شهری، آموزش داده شود را در برنامه ریزی های خود بگنجاند و برای آن رشته و سرفصل در نظر بگیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.