با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا، مراسم تکریم رئیس دفتر هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی‌و معارفه سرپرست جدید دفتر هیئت  امنا دانشگاه آزاد اسلامی‌روز شنبه ۴ مردادماه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی‌هیات موسس و هیا امناء دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ولایتی در این مراسم با تاکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی‌یکی از افتخارات ارزشمند نظام است گفت: این مجموعه با استفاده از ظرفیت‌‌‌های مردمی‌ایجاد شده و باید تلاش کرد تا فعالیت‌ها و اقدامات با رشد و کیفیت مناسب تر ارائه و به پیش رود.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی‌با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی‌گفت: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید فرمودند که سه محور کیان، اسلامیت و انقلابی بودن دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد و با جدیت در این زمینه‌ها و همچنین انضباط مالی اقدام و مراقبت نمود.

دکتر ولایتی افزود: فعالیت در دانشکاه آزاد اسلامی‌بسیار مهم است و آسان هم نیست و دکتر طهرانچی و همکاران ایشان با تلاش و توانمندی، مدیریت نمودند و تحولات ارزشمند و رضایت بخشی محقق گردیده و باید با صمیمیت و همراهی در جهت تحقق اهداف گام برداشت.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی‌در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش‌ها و فعالیت‌‌‌های مهندس موید تقدیر نمود و گفت: مهندس موید از نیروهای متعهد،انقلابی با سوابق مبارزاتی پیش از انقلاب و مسئولیت‌‌‌های ویژه و مهم پس از انقلاب بودند و همچنین دارای تجربه و توان بالای مدیریتی هستند که منشاء تحولات مهمی‌بودند و با جدیت توانستند مدیریت کارآمد و موثری را اعمال نمایند ضمن آن که در دوره مسئولیت نیز همچون گذشته اثر گذار بودند که مورد تقدیر است و از این ظرفیت و تجربه در هیئت امنا به نحو مطلوب و در جایگاه دیگری استفاده خواهد شد و برای آقای فتحی که فردی فعال، جهادی و با تجربه و سابقه ارزشمند مدیریتی هستند هم در مسئولیت جدید توفیق آرزومندم.

در این جلسه، مهندس موید هم ضمن تشکر و قدردانی از دکتر ولایتی ‌و حمایت هایی که انجام شده، گزارشی از اقدامات و فعالیت‌ها ارائه نمودند و برای رئیس جدید دفتر هیئت موسس و امنا آرزوی توفیق کرد و از همراهی مدیران و کارکنان بخش‌‌‌های مختلف نیز تقدیر نمود.

 

 

فتحی سرپرست جدید دفتر هیات امنا نیز در ادامه ضمن تشکر از زحمات مهندس موید بر لزوم همدلی و همکاری جدی کلیه مدیران و همکاران دفتر هیات موسس و امنا تاکید کرد و گفت: افتخار دارم که برای سال‌‌‌های طولانی در خدمت دکتر ولایتی باشم و از اعتماد مجدد ایشان تشکر می‌کنم و این افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم در سنگر جدید نیز گام‌‌‌های مثبتی را برداریم.

رویداد هیات موسس و امنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *