با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنا، مراسم تکریم رئیس دفتر هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی و معارفه سرپرست جدید دفتر هیئت  امنا دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه ۴ مردادماه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هیات موسس و هیا امناء دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ولایتی در این مراسم با تاکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات ارزشمند نظام است گفت: این مجموعه با استفاده از ظرفیت های مردمی ایجاد شده و باید تلاش کرد تا فعالیت ها و اقدامات با رشد و کیفیت مناسب تر ارائه و به پیش رود.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب بارها تاکید فرمودند که سه محور کیان، اسلامیت و انقلابی بودن دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد و با جدیت در این زمینه ها و همچنین انضباط مالی اقدام و مراقبت نمود.

دکتر ولایتی افزود: فعالیت در دانشکاه آزاد اسلامی بسیار مهم است و آسان هم نیست و دکتر طهرانچی و همکاران ایشان با تلاش و توانمندی، مدیریت نمودند و تحولات ارزشمند و رضایت بخشی محقق گردیده و باید با صمیمیت و همراهی در جهت تحقق اهداف گام برداشت.

رئیس هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش ها و فعالیت های مهندس مؤید تقدیر نمود و گفت: مهندس مؤید از نیروهای متعهد،انقلابی با سوابق مبارزاتی پیش از انقلاب و مسئولیت های ویژه و مهم پس از انقلاب بودند و همچنین دارای تجربه و توان بالای مدیریتی هستند که منشاء تحولات مهمی بودند و با جدیت توانستند مدیریت کارآمد و موثری را اعمال نمایند ضمن آن که در دوره مسئولیت نیز همچون گذشته اثر گذار بودند که مورد تقدیر است و از این ظرفیت و تجربه در هیئت امنا به نحو مطلوب و در جایگاه دیگری استفاده خواهد شد و برای آقای فتحی که فردی فعال، جهادی و با تجربه و سابقه ارزشمند مدیریتی هستند هم در مسئولیت جدید توفیق آرزومندم.

در این جلسه، مهندس مؤید هم ضمن تشکر و قدردانی از دکتر ولایتی ‌و حمایت هایی که انجام شده، گزارشی از اقدامات و فعالیت ها ارائه نمودند و برای رئیس جدید دفتر هیئت موسس و امنا آرزوی توفیق کرد و از همراهی مدیران و کارکنان بخش های مختلف نیز تقدیر نمود.

 

 

فتحی سرپرست جدید دفتر هیات امنا نیز در ادامه ضمن تشکر از زحمات مهندس موید بر لزوم همدلی و همکاری جدی کلیه مدیران و همکاران دفتر هیات موسس و امنا تاکید کرد و گفت: افتخار دارم که برای سال های طولانی در خدمت دکتر ولایتی باشم و از اعتماد مجدد ایشان تشکر می کنم و این افتخار بزرگی است که امیدوارم بتوانم در سنگر جدید نیز گام های مثبتی را برداریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.